HABERLER
BOĞA BURCUNUN KARAKTERİ
KOÇ BURCUNUN KAREKTERİ
YAY BURCU KARAKTERİ
SİZE UYGUN DİET PROGRAMI
HİPNOZ
DOĞUM HARİTASI
MEDITASYON
 
 
REENKARNASYON-EKMINEZI SEANSLARI

Tıklayınız.

KĪŞĪSEL TALĪSMAN

Tıklayınız.

DOĞUM HARİTASI--2017 DE NELER OLACAK---ESİN UZER

Tıklayınız.

ESMAÜL HÜSNA KALKANI

Tıklayınız.

KONULAR

Tıklayınız.

RE KEY ANAHTAR ŞANS YÜZÜĞÜ

Tıklayınız.

HİPNOZLA KISA ZAMANDA İNGİLİZCE ,ALMANCA

Tıklayınız.

KEHANET TAŞLARI

Antik kehanet taşları
antik çağlarda kullanılan bu sıra dışı kehanet tekniğini kendi ellerimle oluşturdum. her gün her konuyu danışabileceğiniz bu sistem falın çok ötesinde size kehanet yapabilme özelliğini kazandıracaktır.90 tl
.


Nümeroloji

Nümeroloji sayesinde, kişisel yaşam görevinizi öğrenebilir, kariyerinizi ve ilişkinizi etkileyebilecek bir hayat planı oluşturabilirsinizTıklayınız.

 

2017 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR--ASTROLOG ESİN UZER
spacer
2017 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR--ASTROLOG ESİN UZER SEVGİLİ KOÇ
2017 YILINA HOŞ GELDİNİZ
Bu yıl geçmişle yapacağınız bir hesaplaşma dönemi olacaktır. Bunu sakin sakin yapmanız çok önemli.en güzeli hatalarınızı tekrarlamayın. Olmuş birmiş olayları görmek ve hataları aza indirgemek çok önemlidir. Hatalarınızı kabul edin görmezden gelmeyin.
Etrafınızda sizi yanlışlara sürükleyen kim varsa kapınızı kapayın. Gizli kapaklı işler açığa çıkmasın telaşıyla daha içinden çıkamayacağınız tripler yaratmayın. Sizi baskılamak isteyenler sinsice bekleseler de aklınızla onları yeneceksiniz.geçmişle hesaplaşmak size ağır gelebilir. Bu şimde olmazsa gelecek yıl olaylar daha da baskın bir şekilde üstünüze gelecektir acele ve korku sizi yanlışa sürüklememeli.
2017 adeta balık sırtında ve kontrolle geçecek gibi görünüyor.mars adeta bir savaş atmosferi yaratıyor. Savaşçı gibi davranmanız gerekebilir. Korkmayın ama donanımlı olun. Kaybetmeyi göze alamazsınız.
Ödüller bu savaş sonucuna göre verileceğinden gevşemeyin. Önemseyin

PARA
2017 değişim rüzgarları parasal açıdan tedbirli olmanızı gerektiriyor. Bu yüzden var olanı biriktirin ve çar çur etmeyin. Yuva kurmak e çocuk sahibi olmak için harika etkiler altındasınız. Aradığınız beklediğiniz bu şahane etki sizi iyileştirecektir. Yıla parasız girseniz bile partnerinizden veye miras yolu ile büyük bir paraya sahip olabilirsiniz. Gönlünüzü ferah tutun ama tedbirli olmay eldem bırakmayın.
Genişleyen ve değişen bir hayat formatınız sizi biraz yorsa da her şeye değecektir. Bazen hayat mücizeler yaratır. Çok titiz çok dikkatli bir o kadar da hafif yaşayın. Kendinize dönün akılcı düşünün. Zorlayan parasal gelişmelerolsa da kazanımınız çok büyük olacak. Temeli sağlam atılan bir evliliğe çok ihtiyacınız vardı. Önünüze çıkan bu fırsat sizi daha zengin biri yapacaktır. Hem maddi hem de manevi zenginlikten bahsedebiliriz.
AŞK
Aile kurmak ve çocuk sahibi olmak için çok elverişli bir yıl sizi bekliyor.
Değerini bilmelisiniz özellikle bekar koçlar aradıkları aşkı bulacak ve evlenecekler. Bütün bu gelişmeler ve heyecan sizi aceleye ,sabırsızlığa sevk edebilir. Sakin olun ve güzel bir yemek yercesine hayattan tad almaya bakın. Yapılanma yılınız en önemli dönemeç yılınızdır. Dönüm noktanız. Ev alın aşkınızla döşeyin. Müzik,kahkaha yaşam sevinciişte 2017 yılının size bahşettikleri. Aşk hayatınız hiç iyi gitmiyordu artık tüm isteklerinize kavuşacak ve mutlu olacaksınız.
Sizin ani ve patavatsız çıkışlarınızdan artık tümü ile vazgeçmeniz gerekiyor. Sevgilinizin kalbini kırmamaya özel gösterin bence.
Aşık olduğunuza gözlerinizden pırıltılar çıkar sesiniz bile değişir. Mutluluğun değerini bilmeli ve mutlu etmelisiniz önerim bu.
SAĞLIK
Ruhsal ve stres kontrolü gerekebilir. Yaşadığınız büyük değişimler sizi gerginleştirebilir ve mars ın hareketine bağlı olarak kişilerle ters düşebilir ve onların size karşı olduğu hissine kapılabilirsiniz. Buna hiç gerek yok siz içinizde oluşan bu güzellikleri doya doya yaşayın gerisini boş verin. Enerjinizi tüm gücünüzü kendi içinize toplayın. Sigara aşırı şeker tüketiminden uzak durun.
En güzeli bir meşguliyettir. Derin düşünce size daima zarar vermiştir.
MUTLU HUZURLU YILLAR
KİŞİSEL GELİŞİM&ASTROLOG ESİN UZER
Esinuzer.comr
reikimaster4.com


SEVGİLİ BOĞA
2017 YILINA HOŞ GELDİNİZ
Geleceğinizi yapılandıracağınız etkiler altında olacaksınız. Bu bilinçle hareket etmel ve geçmiş yıllarda oluşan negatif etkilerden bir an önce kurtulmalısınız. Geçmişi azad edin ve cesaretle önünüze çıkacak fırsatlara dört elle sarılın. Monoton giden ve gerçekleşmeyen bir yaşamdan aktif ve zevk alacağınız yaşam standardına erişeceksiniz. Moral bozukluğu artık son bulacak.
Fırsatların önünüze serildiği harıka bir yıl . fakat sizin gayretiniz şart bunu unutmayın hiçbir konu gayretsiz hayata geçmiyor. Planlı ve programlı olmalı,üzerinizden bu ataleti moral bozukluğunu atmalısınız. Evet haksızlığa hiç katlanamıyorsunuz fakat ani parlamalarınız size çok zaar verdi,artık öfke kontrolü gerekiyor. Zamanı iyi değerlendirin kendinize şans tanıyın.sizi kimsenin yavaşlatmasına izin vermeyin. Bunu uygun bir strateji ile pekala uygulayabilirsiniz.
Aşırı duygusallık size daima zarar verir mantığı ön plana almak çok iyi olac

PARA
İşi yernde olan boğalar için daha da büyüme söz konusu. Boğalar uzun zamandır para sıkıntısı içindeler ne yaptılarsa olmuyor. Moraller eksi de. Alıştıkları ve benimsedikleri yaşam kalitesini kaybetmenin sıkıntısını çekiyorlar. Siz kimseye muhtaç olmak istemezsiniz. Bu gelişimeler sizi derinden sarstı. Bu yıl en fazla boşanan çiftler boğalar oldu.
Şirket sahibi boğalar insanları harcamamak adına işten çıkarmaları hep ertelediler. Endişeleriniz var bunun en önemli bölümü duyduğunuz sorumluluk duygusu daima ön planda. İyi değerlendirirseniz bu sıkıntılar sona erecek.
Karmakarışık duygular içindesiniz. Siz genellikle ruhsal durumunuzu işinize yansıtan birisiniz. Psikolojiniz sağlıklı olmalı ki işte başarı gelsin.
Parasal şans sizden yana ve bereketle gelecek. Aşırı cömertlikten vaz geçmeli ve gelen parayı çarçur etmemelisiniz. Birikim şart. Başınız derde girdiğinde unutmayın ki kimse dönüp bakmıyor.

AŞK
Duygusal travmalar sizi canınızdan bezdirdi. İnancınızı kaybetmiş olabilirsiniz. Bekar boğalar aşkı aramaktan yoruldular. Doğru kişiyi artık bulamam diye düşünüyorlar. Yıldırım aşklar sizi depresyondan çıkarıp hayata bağlayacak . bu yıl boğaların hem evlilik hem de büyük aşkların yaşandığı bir yıl olacak. Boğa evlilik için zor karar verir.üzerinizdeki şans yıldızı sizi adeta parlatacak kalitede. Hayatınız süprizlerle dolu. Kendinize bakmalı her an bu gelişmelere hazır olmalısınız. İyi niyetli boğalar aşka çok değer verirler. Her ne kadar kalp kırıklığı yaşasanızda ışığınızın etrafınızı aydınlatması aşka bağlıdır.
Yeterki eşinizi bulun.gerisi kendiliğinden gelir. İnandığınızda bambaşka biri olursunuz. Kalbinizi ferah tutun.
Evli boğalar bu yeni kararlar alacak ve yuvalarındaki tehlikeleri bertaraf edecekler.
SAĞLIK
Geçen yıl boğalar sağlık açısından zor dönemlerden geçtiler. Diabet ve dolaşım sorunları gezegen baskıları yüzünden can sıkıcı hale geldi. Bu yıl ise şifalanma sürecindeler. Endorfin hormonu bolca salgılanacak bu karamsar tablolar sona erecektir. Gülüp dolaşın endişelerinizden kurtulun. Kendinizi mutlu kılacak ne varsa hayatınıza sokun ve yaşayın. Bu şanslı dönemi moral değerlerinizi yükselterek tamalayın.
Mutlu huzurlu yıllarDEVAM EDECEK


 
Görüntülü Haber Başlıkları

  SAYFAMIZDAN KARMA OLUMLAMALAR 1

  SAYFAMIZDAN KARMA OLUMLAMALAR 2


Diğer Haber Başlıkları

  2017- BURCUNUZU NELER BEKLİYOR

  2017 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR--ASTROLOG ESİN UZER

  2017 NASIL ETKİLER ALTINDA OLACAK

  DOĞUM TARİHİNİZE GÖRE ÇİN BURCUNUZ..ASTROLOG REİKİ NLP MASTER ESİN UZER

  NUMEROLOJİ..ASTROLOG ESİN UZER

  BURCUNUZ VE DİET PROGRAMI

  BOLLUK BİLİNCİ NASIL OLUŞUR

  SHAKRALARINIZ DÜZENLİ ÇALIŞMALI

  HASTALIKLAR İÇİN MEDİTASYON

 

Bana Mail Göndermek Için Altaki Linki Kullanabilirsiniz.
(Mail Gönder)

Günlük falinizi Okuyun
Aylik falinizi Okuyun
Üsteki skype iconuna tıklayarak, benimle sesli ve görüntülü Görüşebilirsiniz.


Astro-Shop ve Astro-Parfüm'de Ürünlerimizi Görebilirsiniz Sipariş verebilirsiniz.


 Tarot Kartlari

DĪPLOMALI EĞĪTĪMLER

Tıklayınız .

ATLANTİS ŞANS YŪZŪĞŪ

Tıklayınız .

ŞANS VE RIZK MADALYONU

Tıklayınız .

REİKİ VE ŞİFA UYUMLAMASI

Tıklayınız .

EVRENSEL REİKİ İNİSİYASYONU

Tıklayınız .

ÇiN ZENGİNLİK PARASI

Tıklayınız .

 ölüm Saati

ölüm saatinizi ögrenmek istermisiniz. Tiklayiniz.

   Sitenin Tüm Haklar Esin Uzer 'e aittir. izinsiz Hiçbir şekilde kopyalanamaz. EsinUzer Copyright 2002 WebDesign CreaTH!NK